Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Realitní marketing > Tvorba webových stránek Brno

Tvorba webových stránek a eshopů Brno

Představte si webové stránky jako výlohu vaši organizace. Ta svou krásou zaujme vašeho cílového kolemjdoucího AKA cílového zákazníka. V utopickém scénáři v něm ihned vzbudí myšlenku "Wow. To je skvělý. To chci." Při tvorbě www stránek vycházím z toho kdo je váš cílový kolemjdoucí, ale dokončením webu to teprve začíná.

 

Mít web je naprostý základ. Ovšem aby vaše online strategie fungovala to nestačí.

 

Na co se často zapomíná (a že je to sakramentsky důležité) je jaké máte texty? Kdo vám spravuje výkonnostní kanály? Jakého máte datového analytika? Jaký máte po-nákupní proces? Nebo na čem je postavená vaše online strategie?

 

Alfa omega: výkon

Váš projekt by neměl být postaven na tom jak moc se design líbí panu majiteli. Podkladem úspěšného projektu jsou správně nastavené cíle (ideálně podle metody SMART)

 

Upřímně. Průměrné webové stránky dnes dělá kde kdo.

 

Víme, že nemůžeme být excelentní ve všem. Proto se zaměřujeme na jednu věc - výkonnostní marketing.

 

Zbytek deleguji na digitální agenturu ANTEE se kterou úzce spolupracuji. V ANTEE vám udělají solidní web a my se společně zaměříme na to jak ho propagovat abyste vydělávali.

 

Nejsme agentura a proto když kampaň selže, nebudu vám posílat fakturu, ale náklady si vezmu na své triko. A pamatujte, že jedině investice do marketingu vám může přinést exponenicální výsledky.

 

Jak při tvorbě webu postupuju

Z charakteru práce je tvorba webů a online marketingu samotářská práce. Proto za vámi velmi rád přijedu. Co se bude dít jak budu u vás?

  1. Seznámíme se. Zjístíme jak vidíte vy úspěšnou spolupráci a podle toho vytvořím ideální strategii.
  2. Připravím návrh strategie. Ta bude postavená na měřitelných cílech (tiše doufám, že chcete řešit výkon)
  3. Realizace. Po vašem kývnutí se dáme do práce. Detaily budeme řešit přes email a telefon.
  4. Pravidelné konzultace. Aby váš web šlapal, budeme spolu ladit detaily.

 

Webové stránky s překvapením

Aby web dobře fungoval, musí váš správce rychle reagovat na rychle měnící se prostředí internetu. Čerstvým příkladem je nový zákon o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací (č.99/2019) nebo úprava legislativy týkající se sběru dat, neboli oblíbené "kukýz". Pokud mi svůj web dáte pod taktovku, získáte webovou stránku na míru. Jak už jsem psal. Já osobně weby nerealizuju (poctivou řeholi provádí již zmiňovaná ostřílená agentura ANTEE). Figuroval bych na vašem projektu jako spíš jako stratég.

 

Tvorba webu a další služby

Moji specialitkou jsou texty ostrý jako břitva a inzerentní platformy. Pokud jinak nedáte, doporučím vám spolupráce na další doplňující služby z repertoáru digitálního marketingu. Paleta služeb, které jdou mimo moji taktovku jsou tedy:

  • Tvorba eshopu na míru
  • Uživatelské testování webu (UX)
  • Analýza technických vlastností webu
  • Zrychlení načítání webu
  • Legislativní optimalizace

 

Kontaktujte nás