Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O mně

Tomášům život v kostce

V 17 letech jsem ještě na gymplu vytvořil svoji první webovou stránku a od té doby jsem se motal v digitálním marketingu. Věděl jsem, že počítače mě sice baví, ale rád se potkávám s novými lidmi. Což se ukázalo být osudové, jelikož jsem chvíli po maturitě potkal s Petrem Němečkem, který mě dostal do digitální agentury ANTEE na pozici online marketingového konzultanta.

 

Začátek byl těžký, jezdil jsem za klienty vlaky a autobusy a víte jak to chodí, výluka sem, výluka tam a hned nestíháte. Blbž. I když mě práce naplňovala, štvalo mě, že jsem ji nemohl dělat na plné obrátky a proto jsem vycestoval do Anglie.

V Anglii jsem rok a půl pracoval jako provozní v restauraci a pak jsem si vyzkoušel jaké je to být podomní prodejce. To byla škola ti povím... Naučilo mě to mnoho. Jak si odmítnutí nebrat osobně a jak je důležitá tvrdá práce. Zaklepat na sto dveří neznámým lidem a povídat si s nimi je pro introverta jakým jsem já výzva

No a dnes jsem zakladatel marketingové agentury, která pracuje výhradně s makléři a majiteli kanceláří, kterým pomáháme dělat marketing jinak a moderně.

Takže se dá říci, že jsem kancelářská krysa...tudíž kromě kanceláře trávím čas s pejskem, na basketbalovém hřišti nebo zvedám železo A.K.A. chodím do fitka. 

Mantra

"Ďábel se skrývá v detailech."